Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

Naša cena 21,96 EUR
Lze objednať

OBCHODNÉ PODMIENKY

Všeobecné obchodné podmienky pre nákup v tomto internetovom obchode

Objednávka


Všetky potvrdené a dokončenej objednávky sú záväzné! Naša ponuka je verejným návrhom na uzatvorenie kúpnej zmluvy za vopred dohodnutú kúpnu cenu. Kúpna zmluva je uzavretá s kupujúcim, ktorý dokončí objednávku, týmto sa považuje kúpna zmluva uzatvorená. (Kúpna zmluva sa riadi obchodným zákonníkom v platnom znení) Kupujúci potvrdzuje svojou objednávkou súhlas s obchodnými podmienkami aj s reklamačným poriadkom tohto eshopu. Pokiaľ si kupujúci svoju objednávku rozmyslí, je nutné čo najrýchlejšie kontaktovať pracovníkov eshopu o stornaci objednávky (max.6 hodín od objednania).


V prípade, že Vami vybraný tovar nebude momentálne k dispozícii, bude Vás kontaktovať náš pracovník a dohodne s Vami výmenu za iný druh tovaru, popr. storno objednávky.

 

Prevzatie tovaru

Kupujúci je povinný tovar prevziať! V prípade, že tovar bezdôvodne neprevezmete, máme nárok na náhradu nákladov spojených s dodaním tovaru a jeho uskladnením, ako aj ďalších nákladov, ktoré nám z dôvodu neprevzatia tovaru vzniknú. Tieto náklady nepresiahnu 0,5 Euro za každý deň trvania uskladnenie. Náklady na uskladnenie môžu dosiahnuť maximálne sumy spolu 20 Euro alebo výšky kúpnej ceny, ak je nižšia ako 20 Euro


Kupujúci pri prevzatí tovaru vo vlastnom záujme skontroluje neporušenosť obalu. Ak sa objaví poškodenie obalu spíše s dopravcom protokol o poškodení zásielky. Kupujú by mal po prevzatí zásielky skontrolovať správnosť dodaného (objednaného) tovaru podľa priloženej faktúry a v prípade nezrovnalostí ihneď (buď telefonicky alebo emailom) informovať pracovníkov eshopu.Možnosti dopravy a platby

Slovenská pošta: 5 Eura

Kurýrní služba UPS: 6 Euro

Dobierka: 1 Euro

Naše zásielky sú vždy poistené proti strate alebo poškodeniu.


Bankové spojenie

Číslo účtu vedený u FIO banky číslo: 2700208506/8330

Čiastka pre príkaz = Celková cena objednávky vrátane dopravného

Variabilný symbol = Číslo objednávky

 

Odstúpenie od kúpnej zmluvy
 
Kupujúci má právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní od obdržania tovaru. Pri odstúpení tovaru ste povinní vrátiť tovar do 14 dní na našu doručovaciu adresu uvedenú nižšie alebo v sekcii kontakty. V súlade s § 1837 občianskeho zákonníka nie je možné odstúpiť od kúpnej zmluvy v prípade, že dodaný tovar bol upravený podľa požiadaviek zákazníka. V tomto eshope sa jedná najmä o záclony zastrihnuté na mieru, ktoré sú zastrihnuté na základe objednávok zákazníkov.
 
Tovar musí byť vrátený v nepoškodenom stave, bez známok užívania v originálnom obale a so všetkými visačkami. Zároveň by mala byť priložená faktúra alebo list a na ňom uvedené číslo účtu pre vrátenie peňažných prostriedkov.
 
 
Po doručení vráteného tovaru (odstúpenie od kúpnej zmluvy) predávajúcemu, bude kupujúcemu zaslaná celková čiastka vrátane poštovného, ​​ktoré kupujúci zaplatil pri objednávke. Poštovné vynaložené na vrátenie tovaru predávajúcemu hradí kupujúci. Všetky finančné prostriedky vraciame do 14 dní od obdržania vráteného tovaru.


V prípade vrátenia len časti vecí z faktúry bude poštovné odpočítané. Objemové a vernostné zľavy budú znížené o čiastku za vrátený tovar.

Tovar, ktorý vraciate späť NEPOSIELAJTE NA DOBIERKU. Takto zaslané zásielky nie sme povinní prijať.
 
Adresa pre vrátenie tovaru:
 
Ing. Jan Bočánek


Agrestowa 25A, Zebrzydowice, 43-410, Polsko
Reklamácia

Reklamácia tovaru bude vybavená podľa zákona do 30 dní od obdržania reklamovaného tovaru spolu s listom, na ktorý uveďte čo reklamujete. Zákazník bude emailom informovaný o prijatí tovaru na reklamáciu. Po vybavení bude opäť informovaný emailom, ako reklamácia dopadla.

Tovar na reklamáciu zasielajte čisté. Zabaľte do vhodného obalu. Dopravca neručí za zle zabalené zásielky a výrobca neuzná záruku u tovaru poškodeného pri preprave.Práva a povinnosti predávajúceho

Predávajúci má povinnosť vybaviť záväznú objednávku a odoslať objednaný tovar na uvedenú dodaciu adresu. Neoddeliteľnou súčasťou zásielky je aj faktúra na zakúpený tovar.

Všetky osobné údaje poskytnuté pri registrácii sú dôverné a nemožno ich využiť na iné účely.
Predávajúci má právo odmietnuť objednávku, ak kupujúci opakovane nesplní svoj záväzok odobrať tovar a zaplatiť kúpnu cenu.

Predávajúci má právo na odstúpenie od kúpnej zmluvy (záväznej objednávky) v prípade, že nie je tovar skladom a nedohodne sa s kupujúcim na inej objednávke.


Ochrana osobných údajov a zasielanie obchodných oznámení

Kupujúci súhlasí so spracovaním týchto svojich osobných údajov: meno a priezvisko, adresa bydliska, identifikačné číslo, daňové identifikačné číslo, adresa elektronickej pošty, telefónne číslo (ďalej spoločne všetko len ako "osobné údaje ").

Kupujúci súhlasí so spracovaním osobných údajov predávajúcim, a to pre účely realizácie práv a povinností z kúpnej zmluvy a pre účely zasielania informácií a obchodných oznámení predávajúcemu.

Osobné údaje nikdy nepredáme tretej osobe.

Záverečné ustanovenie

Odoslaním záväznej objednávky kupujúci súhlasí s obchodnými podmienkami platnými v deň odoslania. Súhlasí aj s cenou platnou v deň odoslania, pokiaľ nebolo v konkrétnom prípade preukázateľne dohodnuté inak.

Pokiaľ nie je v obchodných podmienkach stanovené inak, riadia sa predávajúci i kupujúci právami a povinnosťami podľa Občanského zákonníka.


Posledná úprava podmienok: 01. 03. 2018